Posted on 4. April 2024

Announcing .NET MAUI in .NET 8 Preview 6: Hello VS Code & VS for Mac

Read this article in your language IT | EN | DE | ES

Анонс .NET MAUI у .NET 8 Preview 6: Hello VS Code & VS для Mac

.NET MAUI тепер доступний у .NET 8 Preview 6, в якому вирішено 23 важливих проблеми та впроваджено Native AOT для iOS. Крім того, сьогодні ви можете насолоджуватися .NET MAUI в .NET 8, використовуючи нове розширення .NET MAUI для коду Visual Studio, а також з випуском 17.6.1 Visual Studio для Mac.

Також доступний новий сервісний випуск .NET 7. Докладнішу інформацію можна знайти у примітках до випуску. Наразі команда зосереджена на якості .NET 8, а це означає, що для .NET 7 будуть випущені лише найважливіші виправлення. 

Виправлення та покращення в .NET MAUI

Вирішено декілька важливих проблем, пов'язаних зі шрифтами (#9104, #13239), навігацією (#7698, #15488, #9938), вкладками (#12386, #13239, #6929) та файловим провідником (#11088). Команда також продовжує роботу над покращенням керування пам'яттю та усуненням витоку адрес (#15062, #15303, #15831).

.NET 8 preview 6 представляє Native AOT (попередня компіляція) для iOS. Використовуючи цю функцію попереднього перегляду, ми спостерігаємо зменшення розміру додатків на 30-40% порівняно з Mono. Якщо вас зацікавила можливість досягти кращої продуктивності та зменшення розміру додатків для iOS, ознайомтеся з подробицями у статті про .NET 8 preview 6 у блозі.

Повний список виправлень можна знайти у примітках до випуску.

Представляємо VS Code (Preview)

На сьогодні вже випущено розширення .NET MAUI для Visual Studio Code, що забезпечує однаковий досвід розробки для Windows, macOS та Linux. Щоб дізнатися більше про розширення, прочитайте статтю Медді Монтакіли в блозі, де вона розповідає про нього.

screenshot of Visual Studio Code debugging a .NET MAUI app in an Android emulator

Як оновити

Visual Studio 2022 для Windows тепер містить попередні версії .NET 8 та робоче навантаження .NET MAUI. Завантажте останню попередню версію (17.7 Preview 3), виберіть робоче навантаження .NET Multi-platform App UI, а потім позначте додатковий компонент ".NET MAUI (.NET 8 Preview)".

Visual Studio installer checkbox for .NET MAUI and .NET 8 previews

Якщо ви використовуєте macOS, то тепер можете програмувати за допомогою Visual Studio для Mac, увімкнувши функцію попереднього перегляду для .NET 8 у Параметрах і встановивши .NET 8 preview 6 з інсталятора.

Enable .NET 8 in Visual Studio 2022 for Mac

Завантажте інсталятор .NET 8 preview 6, а потім встановіть .NET MAUI з командного рядка:

dotnet workload install maui


Поділіться своїми відгуками!

Ваші відгуки та внески в .NET MAUI дуже цінні. Ви можете повідомляти про проблеми, пропонувати функції або надсилати запити у репозиторії GitHub. Також ви можете приєднатися до сервера Discord або слідкувати за командою у Twitter, щоб бути в курсі останніх новин та оновлень.

 

Дякуємо за вашу підтримку і щасливого кодування!

SourceException: Stack empty.
Comments are closed