Posted on 18. October 2023

Announcing .NET MAUI in .NET 8 Release Candidate 2: More Quality

Read this article in your language IT | EN | DE | ES

Анонс .NET MAUI у .NET 8 Release Candidate 2: Більше Якості


Сьогодні ми робимо ще один крок на зустріч до загального доступу до .NET 8 (GA), надаючи .NET MAUI у версії 2 (RC2) .NET 8. Як і RC1, на цей випуск поширюється ліцензія на запуск, тому ви можете отримати підтримку під час використання його у своїх робочих програмах. У цьому релізі ми зосередилися на проблемах, які регресували під час попереднього перегляду, і відновили деяку продуктивність, яку було втрачено, коли ми покращили надійність гарячого перезавантаження, візуального менеджера стану, прив’язки та тем додатків.

Покращення якості

 

На додаток до нашого звуженого фокуса на проблемах, ми також збільшили кількість ручних тестів і автоматизованих тестів. Між .NET 7 і .NET 8 немає змін в API, тому ви можете очікувати, що оновлення для ваших програм у цьому плані пройде гладко. Щоб дізнатися більше про оновлення з 7 до 8, дотримуйтеся цього простого посібника .


Основні моменти з цього релізу:


Покращення продуктивності: було зроблено кілька покращень продуктивності, зокрема покращено продуктивність ActivityExtensions.GetWindowFrame на Android і продуктивність «Setter Specificity». Ці оптимізації сприяють плавній роботі програми. (#17241 , #17364 , #17230 , #17505 , #17545).

 

 

Виправлення інтерфейсу користувача та елементів керування: було внесено кілька виправлень і оновлень до елементів керування та елементів інтерфейсу користувача, зокрема виправлення, пов’язані з CollectionView, видимістю TabBar, межами RoundRectangle і вирівнюванням тексту Android. Завдяки цьому інтерфейс вашого додатка є більш узгодженим і візуально точнішим на різних платформах. (#16870 , #17240 , #17261 , #17353 , #17430 , #17594, #17567).

 

Спеціалізовані виправлення для платформ: було внесено кілька специфічних  виправлень для платформ, зокрема функцію перетягування, зовнішній вигляд панелі вкладок і певну поведінку платформи, що забезпечує узгоджену взаємодію користувачів на різних платформах. (#15748 , #16561 , #17495 , #17041 , #17358).


Реліз також містить численні виправлення помилок, покращення та внески. Перегляньте повні примітки до випуску, щоб дізнатися більше.

Додаткова інформація:


- Примітки до релізу .NET MAUI

- .NET для Android

 

- .NET для iOS і Mac

 

Бонус: Реліз Сервісу .NET 7

Сьогодні ми також надіслали 8 реліз  сервісу .NET MAUI (версія 7.0.96) для .NET 7, включаючи вибрані високопріоритетні виправлення макета, витоків пам’яті, CollectionView, безпечної зони тощо. Ви можете скористатися цією версією служби, інсталювавши .NET 8 RC2 одним із наведених нижче методів і продовживши створювати свої програми для .NET 7.


Крім того, ви можете отримати 7.0.96, оновившись до Visual Studio 17.7.5.

Бонус 2: Xcode 15 та Android API 34

 

Тепер розробники Xamarin можуть використовувати Xcode 15 для націлювання на останні версії (наприклад, iOS 17, iPadOS 17) і націлювати Android API 34 , щоб відповідати політикам магазину. Для цього встановіть Visual Studio 17.8 Preview 3 або останню стабільну версію Visual Studio для Mac і налаштуйте середовище, як зазвичай. Це не надає нових API для платформи, але дозволяє продовжувати створення наявних проєктів, поки ви завершите оновлення до .NET 8 і .NET MAUI, незалежно від дати завершення підтримки Xamarin наступного року .

Як оновити

На всіх платформах ви можете розробляти з .NET MAUI за допомогою Visual Studio Code. Установіть розширення .NET MAUI і повідомте нам, як ми можемо покращити це прев’ю для вас у майбутньому.


Завантажте програму встановлення .NET 8 RC2 , а потім інсталюйте .NET MAUI з командного рядка:

 

dotnet workload install maui

 

Після припинення використання Visual Studio для Mac наступного року ви зможете продовжувати розробку за допомогою Visual Studio для Mac після ввімкнення функції попереднього перегляду для .NET 8 у параметрах.

 

Зворотний зв'язок

Ми цінуємо ваші відгуки та внески в .NET MAUI. Ви можете повідомляти про проблеми , пропонувати функції або  надсилати pull-запити в нашому репозиторії GitHub. Ви також можете приєднатися до нашого сервера Discord або підписатися на нас у Twitter, щоб бути в курсі останніх новин і оновлень.


Дякуємо всім 23 учасникам (і ботам), які допомогли створити цей випуск!


Дякуємо за підтримку та щасливого кодування!


У Windows оновіть або встановіть Visual Studio 2022 17.8 preview 3, щоб отримати .NET 8 RC2 із .NET MAUI (і 7.0.96).

 

Source
Exception: Stack empty.
Comments are closed