Posted on 19. October 2023

Windows launching Arm Advisory Service for developers

Read this article in your language IT | EN | DE | ES

 

Windows запускає службу підтримки розробників Arm Advisory Service.

Багато розробників вважають, що створювати програми для Windows on Arm важко, але розробляти для Arm легше, ніж ви думаєте, і Microsoft тут, щоб допомогти! Мені приємно оголосити про нову консультативну службу App Assure Arm, яка допоможе розробникам створювати програми, оптимізовані для Arm. Ця послуга є доповненням до нашої обіцянки: ваші програми працюватимуть на Windows on Arm, і якщо у вас виникнуть проблеми, Microsoft допоможе їх усунути. Більшість додатків просто працюють в режимі емуляції, і розробники можуть перенести свої додатки на нативний запуск із мінімальними зусиллями. Все більше виробників пристроїв створюють пристрої Arm з певної причини – пристрої легкі, мають блискавичне підключення, пропонують подовжений термін служби батареї та мають розширені можливості камери та аудіо на додаток до багатьох інших переваг. Ці переваги можуть сприяти зростанню залучення клієнтів до пристроїв Arm, що спонукає більше постачальників програмного забезпечення до розробки оптимізованих для Arm версій своїх програм, як показано в розділі нижче. У двох словах, екосистема Arm швидко розширюється.


Згідно з даними Counterpoint , до 2027 року частка ринку Arm збільшиться майже вдвічі з 14% до 25%. Це означає, що сумісність програм для Windows on Arm є важливою для подальшої життєздатності ваших програм! Хоча ми тільки сьогодні офіційно оголошуємо про Arm Advisory Service, ми вже більше ніж три роки допомагаємо розробникам створювати програми, оптимізовані для Arm. Ми співпрацюємо з розробниками, щоб ділитися порадами та найкращими практиками, і ми робимо значні інвестиції та розширюємо підтримку розробників. Наприклад, наша консультаційна служба Arm уже допомогла незалежним постачальникам програмного забезпечення у сфері запобігання втраті даних (DLP) і наборів продуктів для захисту від зловмисного програмного забезпечення на Arm, надаючи зразки коду, огляди коду, обмінюючись найкращими методами розробки та допомога з налагодження. Ця допомога в розробці Arm є ключовою для того, щоб незалежні розробники програмного забезпечення могли оптимізувати свої програми для Arm.

Особливості програми консультаційних послуг

Наша консультаційна служба Arm — це безкоштовна консультаційна програма з інженерних питань, призначена допомогти розробникам створювати програми, оптимізовані для Arm. Основні переваги цієї програми:

- Технічний воркшоп для передових практик розробки, інструкцій та питань впровадження

- Пропозиції щодо функцій платформи для покращення роботи програми Arm

- Зразки коду та огляди для розробки Arm

- Допомога у розв'язанні проблем, які виникають під час портування або створення програм Arm

- Шлях ескалації до інженерів Microsoft для допомоги в розробці програмного забезпечення та надання відгуків про продукт


Щоб розпочати роботу з Arm Advisory Service, заповніть цю форму , і наша команда App Assure зв’яжеться з вами. Якщо у вас виникли проблеми, зв’яжіться з нами за адресою ACHelp@Microsoft.com.


Відгуки ISV

Консультаційна служба Arm вже допомогла незалежним постачальникам програмного забезпечення розробити нативні програми Arm. Ознайомтеся з цими нещодавніми відгуками про те, як App Assure забезпечив успішну розробку Arm для Zscaler, великої компанії з хмарної безпеки, і Absolute, провідної компанії з кібербезпеки.

Логотип Zscaler

«Перенесення клієнтського конектора Zscaler на Arm стало чудовим досвідом завдяки незрівнянній підтримці команди Microsoft App Assure. Команда App Assure залучала наших звичайних клієнтів, проводила періодичні зустрічі для відстеження, допомагала впоратися зі складними технічними проблемами, надавала глибокі рішення на рівні ОС тощо. Вони також поділилися спеціальним обладнанням ARM, яке допомогло в розробці та тестуванні. Нарешті, вони доклали особливих зусиль, щоб допомогти нашим стороннім постачальникам бібліотек також перенести їхнє програмне забезпечення. Зараз у нас понад 100 клієнтів, які використовують наш клієнт ARM. Дякуємо команді App Assure і Microsoft!»

Абсолютний логотип

«Запатентована технологія стійкості Absolute вбудована в понад 600 мільйонів пристроїв по всьому світу та забезпечує можливості самовідновлення та стійкості як для обчислювальних платформ Intel, так і для Arm. Коли провідний виробник ПК захотів дізнатися більше про те, як Absolute Secure Endpoint забезпечує стійкість на пристроях на базі Arm на додаток до мікросхем Intel, команда App Assure сприяла змістовній дискусії з технічними та маркетинговими ресурсами. Свідченням нашого партнерства з Microsoft є те, що тестування та сертифікація проходили неймовірно швидко, і ми завершили проєкт вчасно та в рамках бюджету. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з командою App Assure для майбутніх ринкових можливостей».


Окрім Zscaler і Absolute, команда App Assure допомогла іншим постачальникам програмного забезпечення розробити програми, оптимізовані для Arm:

14 логотипів

 

Mike Adams, Corporate Vice President, Customer Experience Engineering
Exception: Stack empty.
Comments are closed